به سایت اتحادیه آهن فروشان استان قزوین خوش آمدید- ما در این سایت تلاش می نماییم تا شمار را از آخرین تغییرات صورت گرفته در زمینه قیمت انواع آهن آلات ساختمانی آگاه سازیم. لطفا با ارسال نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید.

ساعت

اوقات شرعیاستیل پرایس

صفحه اصلی درباره ما
درباره ما فرستادن به ایمیل

 

تاریخ آهن فروشی استان قزوین به سالهای دور می رسد. اما پس از انقلاب اسلامی 1357، اتحادیه آهن فروشان قزوین از سال 1360 بطور رسمی با شماره 101 به ثبت رسیده و هم اکنون تحت نظر اداره بازرگانی و اتاق اصناف استان به فعالیت خود ادامه می دهد.

در حال حاضر این اتحادیه با داشتن 170 عضو فعال نقش پر اهمیتی را در زمینه هماهنگ سازی و صدور جواز کسب آهن فروشی طی 8 رسته شغلی، ایفا می نماید. از جمله مهمترین فعالیت های این اتحادیه یکپارچه سازی نرخ فروش برخی کالاها در سطح قزوین بوده است.

در حال حاضر اعضای هیئت مدیره متشکل از افراد زیر می باشند.

 

رئیس:  محمود اصفهاني        

------------------------------------------
نائب رئیس:  محمد درزلو
 

پیشخواناخبار مهم

باسمه تعالی

قابل توجه اعضای محترم اتحادیه آهن فروشان قزوین

به موجب نامه سازمان بازرگانی استان قزوین، در راستای اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها و به منظور برنامه ریزی در جهت تامین کالا و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا، بویژه در خصوص کالاهای گروه اول و سوم هدفمندسازی، به اطلاع می رساند کلیه اعضای این اتحادیه اعم از عمده فروش و خرده فروش موظفند هر 30 روز یکبار موجودی انبار و واحدهای خود را بصورت حضوری و در قالب دو برگ فرم، به سازمان بازرگانی ارایه داده و پس از ممهور نمودن فرمها توسط کارشناسان این سازمان، یک نسخه از آن در واحد صنفی نگهداری گردد تا هنگام مراجعه بازرسان به رویت آنان برسد. واحدهایی که فرم اعلام موجودی را در موعد مقرر به این سازمان ارایه ننمایند و یا خلاف واقع را در فرم درج نمایند، مطابق قانون تعزیرات حکومتی و حمایت از مصرف کنندگان با آنان برخورد خواهد شد.

دریافت فرم


راه اندازی شده توسط isteel. Mohammad Esfahani Valid XHTML and CSS.